Loft Living, Darrien Living Room Darrien Bevel Corner
Call for Price
Dining Essentials - Windsor Chair in Natural
Call for Price
Gable Road Three-Drawer Nightstand – 802 Bay / 02 Bronze Knob
"*" indicates required fields
Description
Three drawers with undermount slides offer ample bedside storage, and the beveled top, bottom dust panel, and tapered posts complement other Gable Road bedroom pieces. Available with Express Ship in your choice of Origins by Stickley finish and hardware.
Additional information
| Dimensions | 17 × 25 × 28.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Origins By Stickley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dwyer Bunk Bed Set – Complete Bed / Twin / 800 Clay
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 800 Clay
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 801 Coast
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 802 Bay
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 803 Bluff
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 804 Ember
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 805 Dune
Gable Road Bed – Complete Bed / California King / 806 Mist
Related products
Americana Modern Bedroom 3 Drawer Nightstand With Charging Station
Cherry Park Open Night Stand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.