Night Stand
"*" indicates required fields
SKU:
9360-3100
Category: Nightstands
Tags: Gray, Legacy Classic Furniture, Nightstands, Weathered Plank
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwoods And Flat Cut White Oak Veneers | Yes |
|---|---|
| Distressing And Worn Edges Add An Authentic Feel | Yes |
| Forged Iron Hardware | Yes |
| Width | 30 |
| Depth | 19 |
| Height | 30 |
| Finish | Weathered Plank |
| Material | Select Hardwoods and Flat Cut White Oak Veneers |
| Hardware | Forged Iron |
Additional information
| Dimensions | 19 × 30 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Weathered Plank |
| Style | Coastal |
| Collection | 9360 Belhaven BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Drawer Chest
Dresser
Related products
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Griffith Park Sienna Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Bedside Table
Modern Soren Bedside Table
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.