Abode Schafer King Panel Bed - Complete
Call for Price

Sanibel Power Reclining Loveseat with Headrest & Lumbar
Call for Price
Open Nightstand
Open Nightstand
"*" indicates required fields
SKU:
1661-3101
Category: Nightstands
Tags: Legacy Classic Furniture, Natural White With Dark Oak Tops And Aged Black Accents, Nightstands, White
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwood Solids With Quartered White Oak And Paint Grade Veneers | Yes |
|---|---|
| Two Tone Finish And Clean Lines Create A Modern Farmhouse Style | Yes |
| Aged Black Metallic Accents | Yes |
| Width | 22 |
| Depth | 17 |
| Height | 28 |
| Finish | Natural White with Dark Oak Tops and Aged Black Accents |
| Fabric | N/A |
| Material | Select Hardwood Solids, Tops: Quartered White Oak Base: Paint Grade Veneer |
| Hardware | Aged Black |
Additional information
| Dimensions | 17 × 22 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Natural White With Dark Oak Tops And Aged Black Accents |
| Style | Farmhouse |
| Collection | 1661 Beckett BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Drawer Chest
Dresser
Mirror
Nightstand
Related products
Avaline Carmen Three Drawer Nightstand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.