Shaker 3 Drawer Nightstand – 61431
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Height | 29 1/2″ |
|---|---|
| Width | 19″ |
| Depth | 18″ |
| Collection | Shaker |
| Wood Type | Alder |
Additional information
| Dimensions | 18 × 19 × 29.5 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Shaker Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hollifield 108 Power Reclining Sofa (90″)
Shaker 1 Drawer Nightstand – 61411
Shaker 10 Drawer Dresser – 61101
Shaker 3 Drawer Wide Chest – 61331
Related products
Americana Modern Bedroom 2 Drawer Nightstand
Cherry Park Open Night Stand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Bedside Table
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.