
Drew Fabric Ottoman
Call for Price
Upholstery Ashbury Full Headboard
Call for Price
24” Roma Counter Stool w/Arms
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Stools |
| Categories | Stools |
| Type | Stools |
| Width | 21.5 |
| Depth | 20.25 |
| Height | 41.0 |
| Seat Height | 24.0 |
| Motion Types | Stationary |
| Additional Information | 30” H stool also available (S-3103AB) |
Additional information
| Dimensions | 20.25 × 21.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
24″ Ava Swivel Counter Stool
| Dimensions | 22.75 × 17.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
24″ Tuscany Counter Swivel Stool
| Dimensions | 21.75 × 18.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |
24” Ava Counter Stool
Related products
Americana Modern Dining Bar Stool 30 In.
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Swoop Arm Uph Stol 2in-sl
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.