5023-bs Barrow Bar Stool
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Cream |
| Collection | Barrow |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bar Stool 30 In.
Lodge Dining Swivel Counter Stool
24″ Ladderback Counter Stool
Calhoun Counter Stool
Gray Fiddler Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.