Kent Slope Arm Manual Recliner
Call for Price
Paramont STOOLS 44534-26WE/1B56GTF4
Call for Price
AE-3367B – Academy Bar Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Notes | **Limited Quantities Available**Dark Antique Brass Kick Plate & Ferrule – STD Dark Antique Nickel Available |
| Volume | 17 cft |
| Weight | 24 lb |
| Leather | 9 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.00 yrd |
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17.5 × 45.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Academy |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.