Parkway Nightstand
Call for Price

Lucarelli TABLES 50646/25+90536/20
Call for Price
B2W-551C – Liam Counter Stool – White Rustic
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | **Limited Quantities Available**Available ONLY as shown: B2W White Rustic finish and fabric 71652L11 |
| Volume | 19 cft |
| Weight | 43 lb |
Additional information
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 39.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Rustic |
| Collection | Liam |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
B2H-551 – Liam Side Chair – Brown Rustic
B2W-551 – Liam Side Chair – White Rustic
Related products
Calhoun Counter Stool
Country Woven Kubu Counter Stool
Gray Fiddler Counter Stool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.