Design Options - F9 Sectionals
Call for Price
St. Lawrence Metal Console Table
Call for Price
Beck Barstool Side
"*" indicates required fields
Description
American made furniture from forest to fabrication. Located in the the Amish farmland of Ohio and they mill the hardwoods used to make their solid wood furniture. Width: 20″ Length: 16.75″ Height: 36.25″
Additional information
| Dimensions | 17.75 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Beck |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Blue Leroy Counter Stool
Jade Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.