Dwyer Tall Chest - 803 Bluff / 05 Nickel Square Pull
Call for Price
Stockten English Arm L-Shape Sectional with Casters
Call for Price
CT2108C-NT-FL – Boca Counter Stool – Natural/Flax
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Wood frame and lampacanay weave with Flax color upholstery |
|---|---|
| Volume | 14 cft |
| Weight | 35 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 22 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary (Coastal/Organic) |
| Collection | Boca |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.