D43-91 – West Bay Bar/Counter Height Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Teak Solids |
|---|---|
| Volume | 10 cft |
| Weight | 74 lb |
Additional information
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 42 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | West |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
D43-12 – West Bay Lounge Chair
D43-51 – West Bay Dining Side Chair
D43-51-PAD – West Bay Dining Side Chair Pad
D43-52 – West Bay Dining Arm Chair
D43-52-PAD – West Bay Teak Dining Arm Chair Pad
D43-57 – West Bay Bar Stool
D43-57-PAD – West Bay Bar Stool Pad
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.