Back to products
Azalea Sofa Table
Call for Price
D43-51-PAD – West Bay Dining Side Chair Pad
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 0 cft |
| Weight | 7 lb |
| Leather | 27 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 19 × 2.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | West |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.