AE-3300-5 - Upland Cocktail Ottoman - 111" To 120" Total
Call for Price
Oxford Lateral File(With Lock) Rustic Cherry
Call for Price
Derry STOOLS 44513-26WE/1B56KXF4
"*" indicates required fields
Description
Update the look of your kitchen with the gorgeous Derry stool. Contemporary design with just a hint of traditional flair, this will be the new centerpiece of your décor. Moreover, the sturdy metal base that supports the comfortable upholstered seat and backrest will hold up well to everyday use throughout the years.
Videos
Additional information
| Dimensions | 22.5 × 17 × 38.25 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Grey Polyester |
| Style | Transitional |
| Collection | Derry |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Derry CHAIRS 34513-WE/1B25JKF4
Derry CHAIRS 34513-WE/1B25KXF4
Derry CHAIRS 34513-WE/1B25L5F4
Derry CHAIRS 34513-WE/1B25L8F4
Derry CHAIRS 34513-WE/1B27JKF4
Derry CHAIRS 34513-WE/1B27KXF4
Derry CHAIRS 34513-WE/1B56JKF4
Derry CHAIRS 34513-WE/1B56KXF4
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Country Woven Kubu Counter Stool
Gray Fiddler Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.