Back to products
Plank Table 6060P Solid Round
Call for Price
Eleanor STOOLS 41410-26/52CB47
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
You love the soothing, down to earth look of this welcoming style, with its wood accents and warm, irresistibly tasteful colors. Chez vous, old-fashioned finishes and textures pair perfectly with floral prints, stripes, and understated checks, and cherished family objects enhance the ambience. Let your love of all things country shine through in your décor — it’s a great way to live!
Additional information
| Dimensions | 19.875 × 18.125 × 44.5 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | CB Pebble |
| Style | Rustic |
| Collection | Eleanor |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Eleanor CHAIRS 35210/52CB47
Related products
Blue Leroy Counter Stool
Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |
Swoop Arm Uph Stol 2in-sl
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.