AE-LTD5266-52 - Dunkirk Raf Sofa
Call for Price
Mirrors Occasional Marion
Call for Price
Ethan STOOLS 45308-26/56CB
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
A model that adds a touch of sophistication in an unobtrusive, compact package. But don’t be fooled by its size—this stool has that certain je ne sais quoi and personality to spare. It’s bound to make its mark as a day-to-day mainstay. And on the practical side, it slips easily under the counter to free up space.
Videos
Additional information
| Dimensions | 21.125 × 17.5 × 33.875 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | CB Pebble |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ethan |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bar Stool 30 In.
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Country Woven Kubu Counter Stool
Fiddler Counter Stool
Jade Counter Stool
Swoop Arm Uph Stol 2in-sl
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.