699-606 - Chin Hua Fushun Bunching Cocktail Table
Call for Price
Fresno Chair
Call for Price
Glenn STOOLS 41597-30/56CB
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Available with or without a backrest, the new Glenn stool will add a touch of originality to your kitchen, while remaining classic and chic. Its metal base design catches the eye, and its padded seat makes you want to spend long hours around the kitchen island!
Additional information
| Dimensions | 21.75 × 18.625 × 42.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | CB Pebble |
| Style | Contemporary |
| Collection | Glenn |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Glenn STOOLS 41597-26/56CB
Related products
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
Blue Leroy Counter Stool
Calhoun Counter Stool
Fiddler Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.