Como 436 Power RSF Recliner
Call for Price
Plank Table 4248P Solid w/ Breadboard Leaves
Call for Price
Vector STOOLS 41243-26WE/1B2584
"*" indicates required fields
Description
Love the industrial look? The combination of steel and distressed solid wood in the Vector swivel stool makes it the perfect starter element for creating this look in your kitchen. It’s the secret ingredient for relaxed breakfasts, leisurely lunches, and stress-free suppers. What more could you ask for?
Videos
Additional information
| Dimensions | 19.25 × 21.75 × 34.25 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | Dark Grey Distressed |
| Style | Industrial |
| Collection | Vector |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Vector STOOLS 41243-26WE/1B2484
Vector STOOLS 41243-26WE/1B2486
Vector STOOLS 41243-26WE/1B2489
Related products
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Jade Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.