3386A – Harmony Host Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Fully Upholstered |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Notes | Also Available for Immediate Shipment in Fabric 71355L15 only. Order as “3386A-Linen”. |
| Volume | 29 cft |
| Weight | 41 lb |
| C.O.M. (*) | 6.00 yrd |
Additional information
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 24.75 × 47.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.