3637A-1 – Lorne Tufted Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tufted |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Volume | 24 cft |
| Weight | 25 lb |
| Leather | 62 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.50 yrd |
Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.25 × 22.25 × 42.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Tufted |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.