Milan Clover Arm Chair
Call for Price

2 West Modern Platform Cal King Headboard - 63195
Call for Price
Annabelle CHAIRS 35219B/5287
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
SKU:
35219B/5287
Category: Chairs & Benches
Tags: 87 Toasty, Amisco, Brown, Chairs & Benches, Customizable
Description
You love the soothing, down to earth look of this welcoming style, with its wood accents and warm, irresistibly tasteful colors. Chez vous, old-fashioned finishes and textures pair perfectly with floral prints, stripes, and understated checks, and cherished family objects enhance the ambience. Let your love of all things country shine through in your décor — it’s a great way to live!
Videos
Additional information
| Dimensions | 22.375 × 19.125 × 38.75 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Brown |
| Detail Color | 87 Toasty |
| Style | Rustic |
| Collection | Annabelle |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Annabelle CHAIRS 35219/52CB47
Related products
Americana Modern Dining Dining Chair Spindle Back (2/ctn Sold In Pairs)
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.