Blake Slope Arm U-Shaped Sectional
Call for Price
Loft Living, Daxton Living Room Daxton LAF Curved Loveseat
Call for Price
Capture Dining Chair, 2 Per Box, Priced Each
"*" indicates required fields
Description
A plush seat and floating back are encapsulated by a sturdy chiseled iron frame in antique gold. Upholstered in a finely textured, cleanable polyester in off white.
Additional information
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Capture |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bench Counter Upholstered 49 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.