
Stressless® Mary Wood , 4 seater with 2 Power PDDP
Call for Price
Beckham Track Arm Leather Modular Sectional with Console
Call for Price
CC9-3169-6SK – Avery Host Chair
"*" indicates required fields
SKU:
CC9-3169-6SK
Category: Chairs & Benches
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Ultra Plush |
| Notes | Casters Optional |
| Volume | 27 cft |
| Weight | 50 lb |
| C.O.M. (*) | 7.75 yrd |
Additional information
| Brand | Century Furniture |
|---|
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Dining Chair Spindle Back (2/ctn Sold In Pairs)
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.