Hudson Track Arm Lay Flat Power Lift Recliner
Call for Price

Portland Plank King Bed - 62299
Call for Price
Harper CHAIRS 34543-WE/1B25JTF4
"*" indicates required fields
SKU:
34543-WE/1B25JTF4
Category: Chairs & Benches
Tags: Amisco, Chairs & Benches, Gray, Light Beige & Grey Bouclé Polyester
Description
The chic and classic look of the Harper chair is at its best in a contemporary space. It combines aesthetics and functionality. With its enveloping backrest and comfortable seat, you’ll want to spend long hours around the dining table.
Additional information
| Dimensions | 24.75 × 21.125 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Beige & Grey Bouclé Polyester |
| Style | Contemporary |
| Collection | Harper |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bench Counter Upholstered 49 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.