Celeste Colonnade Rectangular Coffee Table
Call for Price
Revere Headboard - California King / 800 Clay
Call for Price
Ladderback Side Chair
Ladderback Side Chair
"*" indicates required fields
SKU:
4290-140
Category: Chairs & Benches
Tags: Brown, Chairs & Benches, Legacy Classic Furniture, Onyx
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwood Solids And Mindi Veneers | Yes |
|---|---|
| Onyx Finish Offering A Warm And Inviting Feel | Yes |
| Subtle Led Lighting On Select Pieces | Yes |
| Width | 21 |
| Depth | 24 |
| Height | 36.5 |
| Finish | Onyx |
| Fabric | N/A |
| Material | Rubberwood Solids, MDF w/Plywood, and Mindi Veneers |
| Hardware | N/A |
Additional information
| Dimensions | 24 × 21 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Onyx |
| Style | Contemporary |
| Collection | 4290 Architect DR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Rectangular Dining Table
Related products
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.