Back to products
Leyton End Table - Honey
Call for Price
SoMa – Oblique Chair in Flax
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | SoMa |
|---|---|
| Suite | Yes |
| Categories | Chairs |
| Width | 19.25 |
| Depth | 23.25 |
| Height | 36.0 |
| Motion Types | Stationary |
Additional information
| Dimensions | 23.25 × 19.25 × 36 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | SoMa |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Americana Modern Dining Bench Upholstered 58 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.