Tori CHAIRS 30124B/5287
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
SKU:
30124B/5287
Category: Chairs & Benches
Tags: 87 Toasty, Amisco, Brown, Chairs & Benches, Customizable
Description
Looking for your next home décor home run? Here’s a model that’s bound to be a hit in your breakfast nook. The wood’s rustic add just the right dash of classy casual for a truly on-trend décor.
Videos
Additional information
| Dimensions | 21.5 × 19.125 × 33.875 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Brown |
| Detail Color | 87 Toasty |
| Style | Rustic |
| Collection | Tori |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Tori CHAIRS 30124/52CB
Tori CHAIRS 30144/52CB
Tori CHAIRS 30144B/5287
Related products
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.