Kara Ottoman with Trays and Casters
Call for Price
Marek STOOLS 44364-26WE/1B69DBF4NC
Call for Price
899-404 – Maison ’47 Mirror Front Sideboard
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Mirror |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Top/Base combination ONLY.One adjustable shelf behind each set of two doors with antique brass hardware and antiqued mirror glassAntique Brass hardware STDAvailable |
| Volume | 29 cft |
| Weight | 179 lb |
Additional information
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 66 × 36.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Transitional |
| Collection | Maison |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.