L550-s Emilio Side Chair
Call for Price

Azilis PUB TABLES 50665-36/25+90554/30
Call for Price
C19-406 – Corso Credenza
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | **Limited Quantities Available**COMBO FINISH: Available as Case/Fretwork/Door panels combinations ONLY.Note: If two Group A finishes are selected, use the Standard Combo price. If any of comb |
| Volume | 41 cft |
| Weight | 281 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 79 × 36.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Corso |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
C11-531-V1 – Corso Side Chair – Coconut
C19-126 – Corso Bed – King Size 6/6
C19-127 – Corso Bed – Cal King Size 6/0
C19-146 – Corso Bed With Uph Headboard – King Size 6/6
C19-147 – Corso Bed With Uph Headboard – Cal King Size 6/0
C19-166 – Corso Poster Bed – King Size 6/6
C19-176 – Corso Poster Bed With Uph Headboard – King Size 6/6
C19-224 – Corso Two Drawer Nightstand
Related products
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.