Rhapsody Bunching Curio
Call for Price
Casual Dining Rhapsody Round Dining Table Top
Call for Price
Casual Dining Rhapsody Round Dining Table Base
25″ (63.5 cm) A refined piece inspired by Pecan, Hickory, Ash, Black Walnut and Maple Veneers with Resin, designed to complement modern spaces.
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 136.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25.75 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Rhapsody |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Rhapsody Bunching Curio
Rhapsody Executive Desk
| Weight | 418.88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 74 × 31 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Leather |
Rhapsody Tilt Swivel Chair
Rhapsody Writing Desk
| Weight | 198.42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 66 × 31 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Storage |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.