Back to products
Gwen Upholstered Parson Chair
Call for Price
D43-95 – West Bay Rectangular Dining Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Teak Solids |
|---|---|
| Volume | 25 cft |
| Weight | 143 lb |
Additional information
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | West |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.