Milan 434 Power Lay Flat Recliner
Call for Price

Joshua STOOLS 41239-26/96CP
Call for Price
61″ Entertainment Console – 6861
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
SKU:
6861
Category: Entertainment Stands
Tags: Archbold Furniture, Brown, Customizable, Entertainment Stands
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Material | Alder |
|---|---|
| Hardware | 7 Knobs |
Additional information
| Dimensions | 18 × 61.375 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Shaker Living Room |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Chairside Table – 6014
Coffee Table – 6013
Coffee Table – Large – 6023
End Table – Large – 6021
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |


















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.