High Tide, Vases, S/2
"*" indicates required fields
Description
Capture the serene beauty of the ocean in your home with our exquisite teal, amber, and gold bubble glass vases. Each vase captures the essence of tranquil waters and glistening sands. Perfect for adding a touch of coastal charm to any space, these vases effortlessly blend elegance with natural inspiration. Sizes: S-4x10x5, L- 4x14x7
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 7 × 14 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Coastal |
| Collection | High |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.