Jimena Ring Sculptures, S/2
"*" indicates required fields
Description
Aluminum accessories showcase a contemporary look with streamlined curves finished in a clean gold. Sizes: S-12x11x2, L-14x14x2
Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 14 × 14 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jimena |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.