Origins 48-inch High Bookcase - 805 Dune
Call for Price
LR-7600-11X - Leatherstone Armless Chair N Half
Call for Price
Molten Patina Framed Canvases, S/2
"*" indicates required fields
Description
Featuring a captivating interplay of rich earth tones, dynamic brushstrokes, and abstract textures, Molten Patina giclee on canvas is surrounded by a solid wood frame in a warm, light oak finish. Artwork by Victoria Barnes.
Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 38 × 50 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.