
Lidya TABLES 50587/56+90886/47
Call for Price
L464 Panache Swivel Chair
Call for Price
Oval Fusion, Sculptures, S/2
"*" indicates required fields
Description
Elevate your space with our set of two sculptures featuring oval-shaped, cast ivory man-made stone, resembling the timeless beauty of travertine, adorned with gold band accents and elevated atop dark bronze bases. Each piece showcases beauty and rich texture, offering a harmonious blend of organic elegance and modern design. Sizes: S-4x18x6, L-4x22x6
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 6 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Oval |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.