Oyster Shell Sculptures, S/2
"*" indicates required fields
Description
Cast from natural oyster shells, these sculptures feature an aged ivory finish with chrome accents and set atop staggered height crystal cube bases. Sizes: S-5x11x3, L-5x15x3
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 5 × 15 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Oyster |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.