
Alex TABLES 50685/52+91462/87
Call for Price
L587-a Annora Arm Chair
Call for Price
Reine Tray
"*" indicates required fields
Description
Classic round tray featuring acacia wood with iron handles.
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 4 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Reine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.