
Lucarelli TABLES 50646/25+90559/20
Call for Price
L534-23 Munsey Ottoman
Call for Price
Shadow Pedestal Bowls, S/2
"*" indicates required fields
Description
Sculptural and modern, this set of two pedestal bowls brings an artistic touch to any space. Crafted with a bold, organic shape and a matte, dark brown finish, they serve as stylish decorative accents or functional display pieces. Sizes: S-9x8x9, L-11x11x11
Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Shadow |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.