Lille Wool Rug 9' x 12'
Call for Price
Hampton Collection - 24'' San Remo Swivel Pure White Stool
Call for Price
Caecilia Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
Textured light amber glass accented with brushed brass plated details. The double rectangle hardback shades are a golden champagne inner shade with a warm champagne, silken sheer outer shade.
Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Caecilia |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Swing Arm Floor Lamp in Polished Nickle 81134PN
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Scala Hand-Forged Bedside Lamp in Gilded Iron with Natural Percale Shade 53514GI
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Gold, White |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
Studio Adjustable Floor Lamp in Bronze 91025BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.