Selwyn Rectangle Dining Table
Call for Price
Davis Fabric Power Recliner
Call for Price
Prospect Table Lamp, Large
"*" indicates required fields
Description
This ceramic accent lamp showcases a larger, striped base in muted hues of brown, taupe, cream, and blue, highlighted by delicate brushed nickel-plated accents. It is topped with a light beige linen drum shade that features natural slubbing, adding a refined finishing touch.
Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Prospect |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Scala Hand-Forged Bedside Lamp in Gilded Iron with Natural Percale Shade 53514GI
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Gold, White |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.