Revere Upholstered Side Chair - 808 Russet / 7617-91 Linen
Call for Price
Kerrie Fabric Power Reclining Sofa
Call for Price
Saylor Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
This ceramic table lamp is finished in a satin white glaze featuring gracefully flowing deep ridges, accented with brass plated details and a thick crystal foot. The round drum shade is covered in a crisp white linen fabric.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Saylor |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.