C9H-602M - Compositions Cocktail Table With Marble Top
Call for Price
Glacier 2477 Corner
Call for Price
Trenton, 2 Lt Sconce
"*" indicates required fields
Description
Our refined 2 Lt. sconce features a square white hardback fabric shade in a warm brass finish with an overstated architectural tail. 2-60 watt max candelabra sockets. Bulbs not included.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 7 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Adjustable Floor Lamp in Hand-Rubbed Antique Brass 91025HAB
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Brass |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Studio Swing Arm Floor Lamp in Bronze 81134BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.