Glacier 2477 Corner
"*" indicates required fields
SKU:
247759
Category: Sectional Parts
Tags: Dove Gray Chenille, Gray, Jackson Furniture, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 43 × 43 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dove Gray Chenille |
| Collection | Glacier |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Glacier 2477 Armless Chair
Glacier 2477 Armless Loveseat
Glacier 2477 Armless Sofa
Glacier 2477 Cocktail Ottoman
Glacier 2477 Cocktail Ottoman 40″
Glacier 2477 LSF Loveseat
Glacier 2477 RSF Loveseat
Related products
New Traditions Sofas
Impact Small Round Accent Table
Rectangle Chairside Table
Stressless® Sunrise (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.