C1H-831 – Corso Floor Mirror – Black Cerused
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Solids, Metal, Mirror |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | C184 Black CerusedPlain mirror glassRailroad Silver (Champagne) finish metal trimTip restraint included |
| Volume | 21 cft |
| Weight | 174 lb |
Additional information
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.25 × 50 × 90 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Corso |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.