Today’s Hours Getting Hours
Commerce and Market Commerce & Market Tiger Tooth Vertical Mirror
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Primary Materials | Mango Solids, Bone and Glass |
|---|---|
| Country of Manufacturer | IND |
Other
| Rectangle shape | Yes |
|---|---|
| Beveled mirror | Yes |
| Hangs vertically or horizontally | Yes |
| Black and white design with bone and mango wood | Yes |
Additional information
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 40 × 49 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Commerce and Market 58” Red Asian Cabinet
Commerce and Market Commerce & Market Angles Credenza
Commerce and Market Commerce & Market Honeycomb End Table
Commerce and Market Commerce & Market Trellis Entertainment Credenza
Commerce and Market Commerce & Market Twister End Table
Commerce and Market Entertainment Console 64in
Commerce and Market Haven Console Table
Commerce and Market Skinny Console Table
Related products
Antiqued Gold Edged Mirror
Crossings Downtown Wall Mirror
Crossings Eden Floor Mirror
Crossings Monaco Wall Mirror
Crossings Palace Wall Mirror
Griffith Park Mirror
| Dimensions | 1 × 48 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Black |
| Features | Metal |
| Style | Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.