Rennick Wood Wall Square
Call for Price
Creswell Leather Accent Chair
Call for Price
141 Mezzo Ottoman
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 43 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | White |
| Collection | Mezzo |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Madison – Sequence Khaki Ottoman
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.