Niles 4703 Swivel Glider Recliner
Call for Price
Harris Pad Arm Lay Flat Swivel Power Lift Recliner
Call for Price
33-1060 – Houston Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Seat Type | Velcro Attached |
| Seat Fill | Down Plush |
| Volume | 12 cft |
| Weight | 40 lb |
| Leather | 70 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 4.50 yrd |
Additional information
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 29 × 18 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Madison – Sequence Khaki Ottoman
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.