441-22 Stockholm Ottoman
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 22 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Brown |
| Collection | Stockholm |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
The Bump – Anza Espresso Ottoman
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.