Paris Leather Upholstered Bed
Call for Price
Perry Plus STOOLS 45315-26WE/1B25DAF4
Call for Price
AE-LTD5271-12 – Rory Rattan Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Velcro Attached |
|---|---|
| Seat Fill | Elegance Plush |
| Notes | No rattan finish options |
| Volume | 10 cft |
| Weight | 43 lb |
| Leather | 53 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.75 yrd |
Additional information
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 30.5 × 16.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Rory |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
Madison – Sequence Lake Ottoman
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.