Janis Accent Chair
Call for Price
Loft Living, Dimitri Living Room Dimitri Chair and Half
Call for Price
Alyssa 4215 Ottoman
"*" indicates required fields
SKU:
4215-10
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Gray, Jackson Furniture, Light Gray Fabric, Ottomans & Poufs
Additional information
| Dimensions | 27 × 34 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Gray Fabric |
| Style | Transitional |
| Collection | Alyssa |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Alyssa 4215 Chair
Alyssa 4215 Loveseat
Alyssa 4215 Sofa
Related products
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.